Вибір та замовлення підручників для учнів закладів загальної середньої освіти

2023/2024 навчальний рік

Протоколи засідання педагогічної ради:

1) Про вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 11 класу, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 11 класу закладів загальної середньої освіти.

2) Про вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 2 класу, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 2 класу закладів загальної середньої освіти.

3) Про вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класу, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти.

4) Про вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 7 класу, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 7 класу закладів загальної середньої освіти.

Результати вибору підручників:

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 11 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 7 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 2 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 1-х класів, поданих на конкурсний відбір проєктів підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників

2022/2023 навчальний рік

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 10 класів, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 10 класів закладів загальної середньої освіти.

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 5, 6 класів, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 5, 6 класів закладів загальної середньої освіти.

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класу, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти.

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 5 класу, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 5 класу закладів загальної середньої освіти (завантажити)

2021/2022 навчальний рік

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 9 класу, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 9 класу закладів загальної середньої освіти (завантажити).

2020/2021 навчальний рік

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 7 класу, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 7 класу закладів загальної середньої освіти (завантажити).

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 3 класу, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 3 класу закладів загальної середньої освіти (завантажити)

2019/2020 навчальний рік

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 6 класу закладів загальної середньої освіти

Рішення педагогічної ради від 18.03.2019 №7 "Про вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для учнів 6,11 класів закладів загальної середньої освіти" (завантажити)