«Нова українська школа має за головну мету збудити, дати виявитися самостійним творчим силам дитини…» (Софія Русова)

У 2023/2024 навчальному році педагогічний колектив закладу освіти продовжує роботу над науково-методичною темою:

«Формування сучасного освітнього середовища як умова успішної соціалізації та самореалізації особистості на засадах компетентнісного навчання в контексті вимог Нової української школи».

Науково-теоретична і методична робота педагогічного колективу спрямована на вирішення наступних завдань:

- реалізація реформи Нової української школи;
- створення умов для розвитку інноваційної діяльності, педагогічної ініціативи вчителів для забезпечення рівного доступу кожної дитини до якісної освіти;
- створення системи моніторингу професійного та творчого потенціалу педагогічних працівників, рівня їх професійної компетентності та активності;
- надання своєчасної організаційно-методичної допомоги педагогічним працівникам в опрацюванні нормативно-правових документів, нових Державних стандартів та програм;
- інформаційне забезпечення педагогічних працівників з питань педагогіки, психології, фахових дисциплін, залучення учителів до використання інформаційних ресурсів, створення інформаційного простору педагогів (електронних кабінетів, блогів, сайтів);
- залучення педагогічних працівників до участі у фахових та методичних заходах, конкурсах;
- узагальнення педагогічного досвіду, поширення досвіду експериментальної, науково-пошукової діяльності;
- сприяння виробленню в учителів умінь і навичок самостійної роботи з метою безперервного підвищення кваліфікації та вдосконалення педагогічної майстерності.

Структура методичної роботи

/Files/images/-02023/001/структура.png

Методична рада - педагогічний колективний орган внутрішньошкільного управління, який сприяє творчому підходу до організації педагогічної діяльності.

/Files/images/-02023/001/м-рада.jpg

Метою діяльності методичної ради є координація всіх структурних підрозділів методичної служби школи.Рада є головним консультативним органом науково-методичного забезпечення освітнього процесу.

Напрями діяльності методичної ради:

1. Організація роботи педагогічного колективу над єдиною науково-методичною проблемою.

2. Обговорення навчально-методичних посібників, статей, дидактичних матеріалів тощо.

3. Організація роботи з опанування освітніми технологіями, впровадження в освітній процес інноваційних технологій навчання та їх методичний супровід.

4. Координація роботи методичних служб закладу.

5. Координація роботи з підвищення кваліфікації педагогічних працівників. сприяння зростанню їхньої педагогічної майстерності.

6. Проведення моніторингу педагогічної діяльності вчителів, ефективності форм і методів організації освітнього процесу та розробка рекомендацій за їх підсумками.

7. Організація наставництва.

8. Організація науково-дослідницької роботи учнів.

9. Розробка положень про проведення конкурсів.

Періодичність засідань методичної ради – один раз на два місяці.

Склад науково-методичної ради школи:

Голова ради – Заковоротня В.А., директор ліцею, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «вчитель-методист»;

Секретар – Бірюкова Н.О., заступник директора з навчально-виховної роботи, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії;

Члени ради:

- Сидоренко О.О., заступник директора з навчально-виховної роботи, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії;

- Кудінова Н.М., заступник директора з навчально-виховної роботи, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «вчитель-методист»;

- Грабарєва К.В., спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «старший учитель»;

- Бикова В.Д., спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії;

- Братковська С.М., спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії;

- Постільна А.П., спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання, «вчитель-методист»;

- Суходольська Ю.Є., спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання, «вчитель-методист».

Дата останньої зміни 14 Березня 2024