МЕТОДИЧНІ ЗАХОДИ

18.10.2018 на базі ХЗОШ №118 було проведено семінар-практикум для вчителів, які викладають предмет «Основи здоров’я» за темою «Інтеграція курсу «Вчимося жити разом» у зміст навчального предмета «Основи здоров’я». У роботі семінару-практикуму взяли участь завідувач методичного центру Управління освіти Куртова О.Я., методист Управління освіти Дідур Н.Д., учителі шкіл району, які викладають предмет «Основи здоров’я», тренінг провела Сидоренко О.О., заступник директора з НВР ХЗОШ №118. У ході семінару-практикуму учасники ознайомилися з проектом «Вчимося жити разом», тренінгом як ефективною сучасною педагогічною методикою для розвитку соціальних навичок і з особливостями педагогічної технології «Освіта на основі набуття життєвих навичок», переглянули фрагменти уроків-тренінгів: у 2-А класі за темою «Дружна родина» (Степанова С.М., вчитель початкових класів ХЗОШ №118) та у 8-Б класі за темою «Стать і статеві ролі» (Омельченко О.А., вчитель фізики та основ здоров’я ХЗОШ №118). Своїм досвідом щодо реалізації проекту «Вчимося жити разом» у 10 класі поділилась Чудна Т.М., класний керівник ХЗОШ №168.

ПЛАН РОБОТИ семінару-практикуму для вчителів основ здоров'я

Досвід роботи Чудної Т.М., класного керівника ХЗОШ №168

Галерея "«Основи здоров’я» 18.11.2018"

Засідання МО вчителів англійської мови

Засідання МО вчителів розвивальних дисциплін «Краса і здоров'я»

Засідання МО вчителів суспільно-природничих дисциплін

Засідання творчої групи вчителів початкових класів за темою «Впровадження інформаційно-ціннісного підходу до навчання читанню за методикою О.М.Кушніра».

Комп’ютеризація охопила всі сторони життя людини: виробництво і культуру, побут і науку, мистецтво та освіту. Обов’язок школи – підготовка дитини до життя в сучасному суспільстві, для якого характерні створення світової інформаційної структури, розвиток інформаційних технологій.

Урок читання в 4 класі вчитель - Сухомлін Т.І.

Урок розвитку мовлення 3 клас вчитель Бровченко І.В.

31 жовтня 2012 року в нашій школі працював майстер-клас
із запровадження авторської моделі інформатизації навчального закладу
у рамках роботи творчої лабораторії «Кращий шкільний портал»