ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ МЕТОДИЧНОЇ РАДИ

/Files/images/novini/засідання 29.10.2015.jpg/Files/images/novini/засідання 31.08.2015 (2).jpg

Методична рада - педагогічний колективний орган внутрішньошкільного управління, який сприяє творчому підходу до організації педагогічної діяльності.

Метою діяльності методичної ради є координація всіх структурних підрозділів методичної служби школи.Рада є головним консультативним органом науково-методичного забезпечення навчально-виховного процесу.

/Files/images/0704/003.png

Напрями діяльності методичної ради:

1. Аналіз результатів діяльності педагогічного колективу за підсумками семестрів, року.

2. Організація роботи педагогічного колективу над єдиною науково-методичною проблемою.

3. Обговорення навчально-методичних посібників, статей, дидактичних матеріалів тощо.

4. Розробка й удосконалення засобів наочності, навчально-лабораторних посібників тощо.

5. Розробка положень про конкурси.

6. Вивчення досвіду роботи інших навчальних закладів.

7. Організація наставництва.

8. Організація науково-дослідницької діяльності учнів.

9. Організація і проведення педагогічних експериментів із пошуку і впровадження нових інформаційних технологій.

Періодичність засідань методичної ради – один раз на два місяці.

Склад науково-методичної ради школи:

Голова ради – Заковоротня В.А., директор школи, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «вчитель-методист»;

Секретар – Бірюкова Н.О., заступник директора з навчально-виховної роботи, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії;

Члени ради:

- Сидоренко О.О., заступник директора з навчально-виховної роботи, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії;

- Кудінова Н.М., заступник директора з навчально-виховної роботи, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «вчитель-методист»;

- Сироп’ятова Л.Д., спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «вчитель-методист»;

- Грабарєва К.В., спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «старший учитель»;

- Бикова В.Д., спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії;

- Братковська С.М., спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії;

- Постільна А.П., спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання, «вчитель-методист»;

- Суходольська Ю.Є., спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання, «вчитель-методист».

Тематика засідань методичної ради на 2020/2021 навчальний рік (завантажити)

/Files/images/novini/засідання 31.08.2015.jpg

Дата останньої зміни 28 Березня 2024