АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

2017/2018 навчальний рік

ПЛАН РОБОТИ атестаційної комісії Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 118 Харківської міської ради Харківської області на 2017/2018 навчальний рік

Список педагогічних працівників, які атестуються в 2018 році

П.І.Б. Посада Дата попередньої атестації Яку категорію, звання має
Бровченко Ірина Володимирівна учитель початкових класів 10.04.2013 вища категорія, «старший учитель»
Бірюкова Наталія Олександрівна учитель історії 01.04.2009 вища категорія
Грабарєва Катерина Вікторівна учитель початкових класів 10.04.2013 вища категорія, «старший учитель»
Картунов Сергій Володимирович керівник гуртка - спеціаліст 10 розряду
Ручкіна Ірина Анатоліївна учитель української мови та літератури 24.04.2013 вища категорія, «старший учитель»
Тертична Яна Михайлівна учитель української мови та літератури - спеціаліст
Хмелевська Людмила Сергіївна учитель української мови та літератури - спеціаліст

2016/2017 навчальний рік

Матеріали в папку педагога, що атестується (завантажити)

Список педагогічних працівників, що атестуються в 2017 році

ПІБ педагога, що атестується Предмет, який викладає Яку категорію, звання має
Волювач Олена Геннадіївна алгебра, геометрія кваліфікаційна категорія “спеціаліст другої категорії”
Григоренко Світлана Григорівна алгебра, геометрія кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”
Дубинка Руслана Григорівна українська мова та література кваліфікаційна категорія “спеціаліст ”
Картунов Сергій Володимирович Захист Вітчизни кваліфікаційна категорія “спеціаліст другої категорії”
Мамцева Ірина Олегівна початкові класи кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”
Скачкова Людмила Володимирівна російська мова кваліфікаційна категорія “спеціаліст першої категорії”,

2015/2016 навчальний рік

ПЛАН РОБОТИ атестаційної комісії Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №118 Харківської міської ради Харківської області на 2015/2016 навчальний рік

Список педагогічних працівників, що атестуються в 2016 році

П.І.Б. Які предмети викладає Яку категорію, звання має На що претендує під час атестації
Бурлакова Любов Володимирівна алгебра, геометрія вища “старший учитель” на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії “спеціаліст вищої категорії”, на відповідність раніше присвоєному педагогічному званню “ старший учитель”
Зуєва Світлана Миколаївна історія, правознавство вища на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії “спеціаліст вищої категорії”
Сироп’ятова Людмила Дмитрівна російська мова спеціаліст на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії “спеціаліст вищої категорії”, на відповідність раніше присвоєному педагогічному званню “ учитель-методист”
Волинець Вікторія Юріївна початкові класи вища на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії “спеціаліст вищої категорії”

2017/2018 навчальний рік

ВІДКРИТІ ЗАНЯТТЯ ВЧИТЕЛІВ, ЩО АТЕСТУЮТЬСЯ

Відкритий урок української мови у 7-А класі «Узагальнення та систематизація вивченого з теми «Дієслово» провела Тертична Я.М., учитель української мови та літератури, 15.11.2017

/Files/images/2017/Изображение 016.jpg /Files/images/2017/Изображение 023.jpg /Files/images/2017/Изображение 024.jpg /Files/images/2017/Изображение 025.jpg

Відкритий урок історії України у 7-А класі «Київська держава за правління князя Ярослава Мудрого» провела Бірюкова Н.О., вчитель історії, 03.11.2017

/Files/images/2017/Изображение 001.jpg /Files/images/2017/Изображение 002.jpg /Files/images/2017/Изображение 010.jpg /Files/images/2017/Изображение 011.jpg

2014/2015 навчальний рік

ВІДКРИТІ ЗАНЯТТЯ ВЧИТЕЛІВ, ЩО АТЕСТУЮТЬСЯ

Бикова Валентина Дем'янівна - вчитель вищої кваліфікаційної категорії

Урок-презентація з англійської мови у 9 класі «Подорож до Шотландії»

Гелла Алла Олександрівна,
вчитель української мови та літератури

Відкритий виховний захід за темою «Рідне слово моє, не мовчи! (Свято вшанування рідної мови)» у 9-А класі, 11.11.2014

Юдіна Олеся Валеріївна, вчитель англійської мови
Відкритий урок англійської мови за темою: «Їжа. Українські страви» в 5-Б класі 12.11.2014