Психологічна служба

Основною метою роботи шкільної психологічної служби є діяльність, направлена на збереження психологічного здоров'я, створення умов для особового розвитку і життєвого самовизначення учнів

Завданнями психологічної служби є:

1. Організація методичної роботи з педагогічним колективом і адміністрацією школи по впровадженню педагогічних технологій і освітніх програм.

2. Психологічний супровід навчально - виховного процесу (визначення рівня шкільної готовності, виявлення особливостей індивідуального розвитку учнів, корекція і розвиток пізнавальної і емоційно - вольової сфер).

3. Формування психологічної культури учасників освітнього процесу.

Виходячи з цих цілей і завдань, робота психологічної служби будується за наступними основними напрямами:

1. робота з педагогічним колективом і керівництвом школи;

2. робота з учнями;

3. робота з батьками.

Ця робота здійснюється через такі види діяльності, як:

· організаційно - методична робота;

· психодіагностика;

· розвиток і корекція;

· просвіта;

· консультування;

· соціальний супровід.

/Files/images/2017/son1233.png /Files/images/2017/son9999.jpg /Files/images/2017/son7777.jpg /Files/images/2017/son8888.jpg

З 16.04.2018 по 20.04.2018 р. у школі пройшов Тиждень психології, під час якого для учнів було проведено багато різноманітних заходів.

ПЛАН тиждень психології

Галерея "Тиждень психології - 2018р"