Класний керівник

/Files/images/8_b_volyuvach_olena_gennadiivna.jpg

/Files/images/9-б1.jpg/Files/images/9б-2.jpg /Files/images/9б-3.jpg

2013/2014 навчальний рік

Цього року свято Першого дзвоника було похмурим і холодним та настрою це нам не зіпсувало
Подивіться як ми змінились за цей рік. Які ми стали дорослі.
Другого вересня у нашому класі відбувся перший у цьому році урок, який був присвячений Тарасу Григоровичу Шевченку
Ми підготували невеличкі екскурси в життєвий та творчий шлях поета, прозаїка та художника і розповіли про це своїм однокласникам
До Дня вчителя учні нашого класу приготували для усіх вчителів школи концертний номер, який представили на святі до Дня вчителя і випустили стіннівку.
На осінніх канікулах ми відвідали ковзанку розважального комплексу Шато - Ледо та Обласну пожежно-технічну виставку. Скільки цікавого ми там побачили а ще про більше почули.
Після осінніх канікул у нашій школі було проведено олімпіаду Олімпус з української мови, в якій взяли участь учні: Андрієнко Олена, Кукоба Юлія, Багдошвілі Кристина, Павлова Кристина, Данченко Іван, Калюкіна Владислава.
В математичній олімпіаді з математики взяли участь: Калюкіна Владислава, Блудов Владислав, Данченко іван, Мартинюк Євген, Кукоба Юлія, Багдошвілі Кристина, Скнар Роман, Іваненко Ігор, Павлова Кристина, Гарнага Дмитро, Щетінкін Олексій, Коршак Яна, Андрієнко Олена чекаємо гарних результатів.
9 листопада в місті Києві відбувся IVВсеукраїнський турнір з боротьби дзюдо присвячений 70 - річниці визволення Києва від німецько-фашистських загарбників в якому взяли участь учні нашого класу: Блудов Владислав та Щетінкін Олексій. Щетінкін Олексій виборов III місце. Так тримати! Молодець!
14 листопада відбувся конкурс знавців російської мови "Русский медвежонок" в якому взяли участь: Пальчик Богдан, Багдошвілі Кристина, Павлова Кристина.
15 листопада до нашого класу завітали представники центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Орджонікідзевського району: Котіва Євгенія Павлівна та Переверзєв Костянтин В'ячеславович, спеціалісти з соціальної роботи. Які провели з класом бесіду: "Профілактика злочинів через інтернет". Ми отримали дуже багато корисної інформації.