7-А клас запрошує вас ознайомитись з літописом нашого шкільного життя!

Нашим дівчатам не сидиться на місці. Ось і на цей раз вони не залишили без уваги таке таємниче і загадкове англійське свято як Хеловін. Віка Квачова, Діана Бойко, Гюнель Рзаєва та Кристина Воропай вирішили всіх учнів молодшої школи познайомити з традиціями цього свята. Не обійшлося і без танців під моторошні звуки потойбічних мелодій.

Галерея "Веселе свято Хелоуіна"

Що найцікавіше в шкільному житті? Звичайно, це екскурсії. На цей раз ми вирішили дізнатися, яким чином отримують таку смачнючу річ, як зефір. І ми поїхали на фабрику „Престиж”, щоб докладно дослідити це питання. Ми побачили все в найменших подробицях, наїлися зефіру, який щойно зійшов з конвеєра і розкупили весь магазин.

Галерея "Екскурсії"

Традиційно, в кінці вересня ми святкуємо День літнього іменинника. На цей раз ми трохи вирішили змінити формат, і провести наше свято не в школі, а на свіжому повітрі. Свято вдалося на всі 100 відсотків! Ми набігалися, награлися в квест, волейбол та естафети, поїли те, що взяли із собою. Додому зовсім не хотілося!!!!

Ніби каникул і не було. Ми, як і завжди, вивчаємо якісь важливі слова, слухаємо дуже цікаві речі, намагаємося буди уважними.

Здрастуй, школо, рідні вчителі та однокласники! Ось і закінчилося літо, якого ми так довго чекали. Знову нас чекають парти, підручника та страшнючі контрольні!