Закінчення 2016/2017 навчального року та проведення державної підсумкової атестації

Наказ МОН України від 20.10.2016 № 1272«Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) загальноосвітніх навчальних закладів у 2016/2017 навчальному році»

Листом Міністерством освіти і науки України від 13.03.2017 №1/9-149 затверджені орієнтовні вимоги до проведення школами державної підсумкової атестації учнів. Документом визначено зміст і особливості проведення шкільних іспитів у цьому навчальному році.

Переведення учнів

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ засідання педагогічної ради Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №118 Харківської міської ради Харківської області 23.06.2017 №8 (випуск учнів 11-го класу)

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ засідання педагогічної ради Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 118 Харківської міської ради Харківської області 09.06.2017 №6 (переведення учнів 9-х до 10 класу)

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ засідання педагогічної ради Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 118 Харківської міської ради Харківської області 26.05.2017 №5 (переведення учнів 1-8-х, 10-х класів до наступного класу)

Проведення ДПА

У 2017 році строки проведення ДПА у початковій та основній школі визначатимуться шкільними педагогічними радами, а учні 11-х класів складуть випускні іспити у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Атестація учнів 4-х та 9-х класів буде проведена за місцем навчання школярів та виключно у письмовій формі. Завдання для проведення іспитів укладатимуться вчителями.

Державна підсумкова атестація у початковій школі (4 клас) проводиться з трьох предметів: української мови, літературного читання та математики.

Державна підсумкова атестація в основній школі (9 клас) буде проведена з трьох предметів: української мови, математики та предмета за вибором педагогічної ради школи з одного із навчальних предметів: української літератури, зарубіжної літератури, іноземної мови, історії України, всесвітньої історії, правознавства, географії, біології, хімії, фізики або інформатики.

Державна підсумкова атестація у старшій школі (11 клас) проводиться у формі зовнішнього незалежного оцінювання з 23 травня по 16 червня 2017 року з трьох предметів: українська мова; 2) математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття); предмет за вибором учня.

РОЗКЛАДИ ДЕРЖАВНОЇ ПІДСУМКОВОЇ АТЕСТАЦІЇ

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 23 травня до 16 червня

Тестування відбудеться:

• з української мови і літератури - 23 травня,
  • іспанської, німецької, французької мов – 25 травня,
  • англійської мови – 29 травня,
  • математики – 31 травня,
  • історії України – 2 червня,
  • російської мови – 6 червня,
  • біології – 8 червня,
  • географії – 12 червня,
  • фізики – 14 червня,
  • хімії – 16 червня.

Інформація про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщена на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання до 23 червня 2017 року.