МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ УКРАЇНСЬКОЇ ТА РОСІЙСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ "ОБРІЇ":

/Files/images/mo/Изображение 005.jpg

Заковоротня Валентина Анатоліївна - вчитель вищої кваліфікаційної категорії, звання "вчитель-методист";

Сидоренко Олена Олександрівна - вчитель першої кваліфікаційної категорії;

Скачкова Людмила Володимирівна - вчитель першої кваліфікаційної категорії;

Сироп'ятова Людмила Дмитріївна - вчитель вищої кваліфікаційної категорії, звання "вчитель-методист";

Гелла Алла Олександрівна - кваліфікаційна категорія - спеціаліст;

Дубинка Руслана Григорівна - кваліфікаційна категорія - спеціаліст;

Борисова Анна Андріївна - кваліфікаційна категорія - спеціаліст

ЕЛЕКТРОННА ГАЗЕТА "ДО РІДНОГО СЛОВА ТОРКАЮСЬ ДУШЕЮ"

Науково-методична тема методичного об’єднання вчителів філологічних дисциплін у 2015/2016 навчальному році:

“Впровадження особистісно-орієнтованого, комунікативно-діяльнісного, соціокультурного підходів при викладанні мови та літератури”

Науково-методична тема секції української мови і літератури:

“Вдосконалення змісту і методів навчання з рідної мови та літератури засобами особистісно-орієнтованих технологій”

Науково-методична тема секції російської мови та світової літератури:

“Комунікативна спрямованість викладання російської мови та літератури. Впровадження інтерактивних форм і методів навчання”

Основні завдання методичного об’єднання вчителів, спрямовані на підвищення ефективності навчально-виховного процесу, поліпшення якості навчальних досягнень учнів з мови та літератури:

1. Навчальну діяльність підпорядковувати вирішенню головної проблеми - формування гуманістичного світогляду, духовного світу людини, посилення виховного впливу навчання, збагачення духовними надбаннями людства, виховання моральних та естетичних цінностей, національно свідомої особистості, громадянина Української держави.

2. Використання сучасних педагогічних технологій, основаних на особистісно-орієнтованому, комунікативно-діяльнісному, соціокультурному підходах.

3. Забезпечення переходу учнів 10-11-х класів на новий зміст та термін навчання з предметів філологічного циклу.

4. Впровадження профільної мовної освіти, поглибленого навчання з української мови та літератури.

5. Для активізації комунікативної діяльності учнів використовувати: групову роботу, учнівські диспути, рольові ігри, керовані дослідження та самостійні проекти, розігрування діалогів, ведення бесіди тощо.

6. Формування в учнів читацької та мовленнєвої культури, творчих здібностей, критичного мислення, культури полеміки.

7. Запровадження тестової системи оцінювання навчальних досягнень учнів з мови та літератури, основаної на індивідуалізації та диференціації.

8. Використання програмного забезпечення навчального призначення.

8. Використання програмного забезпечення навчального призначення.

Позакласний захід приурочений до Дня мови: Вистава «Коза – дереза»

Вчитель: Хмелевська Людмила Сергіївна

Виконуючі: 7 – А клас