МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ УКРАЇНСЬКОЇ ТА РОСІЙСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ "ОБРІЇ" (2018-2019)

/Files/images/2018/mo_flologya/мо.jpg

Склад шкільного методичного об’єднання вчителів української та російської філології «Обрії»

Прізвище, ім’я, по батькові Посада Кваліфікаційна категорія Педагогічний стаж
Заковоротня Валентина Анатоліївна вчитель української мови та літератури спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, «учитель-методист» 37 років
Гелла Алла Олександрівна вчитель української мови та літератури спеціаліст другої кваліфікаційної категорії 8 років (відпустка по догляду за дитиною)
Колодна Юлія Євгенівна вчитель української мови та літератури спеціаліст 1 рік
Лаптєва Світлана Генадіївна вчитель української мови та літератури спеціаліст першої кваліфікаційної категорії 30 років
Ручкіна Ірина Анатоліївна вчитель української мови та літератури спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії 25 років
Сироп’ятова Людмила Дмитрівна вчитель російської мови спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, «учитель-методист» 46 років
Скачкова Людмила Володимирівна вчитель російської мови та зарубіжної літератури спеціаліст першої кваліфікаційної категорії 42 роки
Сидоренко Олена Олександрівна вчитель української мови та літератури спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, «старший учитель» 24 роки
Тертична Яна Михайлівна вчитель української мови та літератури спеціаліст другої кваліфікаційної категорії 5 років
Хмелевська Людмила Сергіївна вчитель української мови та літератури спеціаліст другої кваліфікаційної категорії 5 років

План роботи методичного об’єднання вчителів української та російської філології «Обрії»

Засідання МО філологів

/Files/images/2018/mo_flologya/засідання мо.jpg /Files/images/2018/mo_flologya/засідання мо (2).jpg /Files/images/2018/mo_flologya/засідання мо 3.jpg

Галерея "І (шкільний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури"

Галерея "І (шкільний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури"

Міський конкурс філолог-ерудит для учнів 5-7 класів до Дня української писемності та мови (09.11.2018)

/Files/images/2018/mo_flologya/17 (5 клас).jpg /Files/images/2018/mo_flologya/18 (6 клас).jpg

Учні 9-х класів пишуть XVIII радіодиктант національної єдності до Дня української писемності та мови (09.11.2018)

/Files/images/2018/mo_flologya/19.jpg /Files/images/2018/mo_flologya/20.jpg

ЕЛЕКТРОННА ГАЗЕТА "ДО РІДНОГО СЛОВА ТОРКАЮСЬ ДУШЕЮ"

Науково-методична тема методичного об’єднання вчителів філологічних дисциплін у 2015/2016 навчальному році:

“Впровадження особистісно-орієнтованого, комунікативно-діяльнісного, соціокультурного підходів при викладанні мови та літератури”

Науково-методична тема секції української мови і літератури:

“Вдосконалення змісту і методів навчання з рідної мови та літератури засобами особистісно-орієнтованих технологій”

Науково-методична тема секції російської мови та світової літератури:

“Комунікативна спрямованість викладання російської мови та літератури. Впровадження інтерактивних форм і методів навчання”

Основні завдання методичного об’єднання вчителів, спрямовані на підвищення ефективності навчально-виховного процесу, поліпшення якості навчальних досягнень учнів з мови та літератури:

1. Навчальну діяльність підпорядковувати вирішенню головної проблеми - формування гуманістичного світогляду, духовного світу людини, посилення виховного впливу навчання, збагачення духовними надбаннями людства, виховання моральних та естетичних цінностей, національно свідомої особистості, громадянина Української держави.

2. Використання сучасних педагогічних технологій, основаних на особистісно-орієнтованому, комунікативно-діяльнісному, соціокультурному підходах.

3. Забезпечення переходу учнів 10-11-х класів на новий зміст та термін навчання з предметів філологічного циклу.

4. Впровадження профільної мовної освіти, поглибленого навчання з української мови та літератури.

5. Для активізації комунікативної діяльності учнів використовувати: групову роботу, учнівські диспути, рольові ігри, керовані дослідження та самостійні проекти, розігрування діалогів, ведення бесіди тощо.

6. Формування в учнів читацької та мовленнєвої культури, творчих здібностей, критичного мислення, культури полеміки.

7. Запровадження тестової системи оцінювання навчальних досягнень учнів з мови та літератури, основаної на індивідуалізації та диференціації.

8. Використання програмного забезпечення навчального призначення.

8. Використання програмного забезпечення навчального призначення.

Позакласний захід приурочений до Дня мови: Вистава «Коза – дереза»

Вчитель: Хмелевська Людмила Сергіївна

Виконуючі: 7 – А клас